Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Ponad 181 tys. pracowników Accenture świadczy usługi swoim klientom z ponad 120 krajów świata. Accenture współpracuje ze swoimi klientami, aby pomóc im stać się wysoce efektywnym przedsiębiorstwem lub organizacją rządową.

Allegro jest pionierem aukcji internetowych w Polsce. Firma, której siedziba znajduje się w Poznaniu jest właścicielem najbardziej popularnego polskiego serwisu aukcji internetowych.

DGA SA jest jedną z największych firma konsultingowych utorzonych w Polsce. DGA oferuje szeroki wachlarz rozwiązań w trzech kluczowych obszarach: doradztwa biznesowego, doradztwo w pozyskiwaniu i zarządzaniu projektami finansowanymi w ramach funduszy europejskich, doradztwo w zakresie systemów zarządzania)

IT Integro jest wiodącym partnerem Microsoft Dynamics w Polsce. Specjalizuje się w oprogramowaniu biznesowym dla firm. IT Integro należy do grupy najważniejszych partnerów firmy Microsoft® na świecie, oferuje sprawdzoną metodykę wdrożeniową systemów klasy ERP w obszarach: sieci sprzedaży detalicznej  i dystrybucji, zaawansowanej  produkcji, profesjonalnych usług

LuxSpace to firma z Luksemburga, należąca do międzynarodowej sieci firm w ramach GRUPY OHB. Firma oferuje wiedzę, doświadczenie oraz produkty i usługi na europejskim i międzynarodowym rynku w dziedzinie przestrzeni kosmicznej, systemów obronnych i rozwoju aplikacji. Do jej klientów należą międzynarodowe agencje, takie jak ESA i UE, a także firmy z sektora kosmicznego, operatorzy satelitarni i instytucje krajowe.

http://www.luxspace.lu/

SAP jest znaną na całym świecie firmą dostarczającą rozwiązania z zakresu Informatycznych Systemów Zarządzania. Katedra Informatyki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu współpracuje z działami badań i rozwoju firmy SAP w zakresie zarządzania procesami biznesowymi i usług sieciowych. Pracownicy KIE oraz studenci specjalności Informatyka w Gospodarce i Administracji uczestniczą w wymianach naukowych

Software AG jest firmą z ponad 40-letnią tradycją. Spółka dostarcza produkty oraz rozwiązania biznesowe dla sektorów: administracji publicznej, ubezpieczeń oraz bankowości. Firma świadczy również usługi w zakresie: konsultingu, wdrożeń, wsparcia technicznego oraz szkoleń

Sygnity jest czołowym dostawcą rozwiązań informatycznych w Polsce. Sygnity posiada rozwiązania własne, uzupełniane przez światowe produkty i technologie. Firma świadczy pełen zakres usług od konsultingu, przez realizację, do outsourcingu projektów informatycznych dla dużych i średnich firm z najważniejszych sektorów gospodarki oraz instytucji administracji publicznej.

Talex jest dostawcą zaawansowanych technologicznie usług i rozwiązań IT pozwalających optymalizować procesy biznesowe. Wieloletnia obecność na polskim rynku informatycznym pozwoliła firmie wypracować skuteczne i efektywne metody współpracy z klientami. To dzięki nim wśród klientów Talex są największe instytucje finansowe, centralne urzędy publiczne, liczne znaczące przedsiębiorstwa i organizacje.

ZETO S.A. w Poznaniu jest firmą o bogatej tradycji informatycznej. Legitymuje się 45-letnią działalnością na rynku usług informatycznych, aktywnie dostosowując się do wymagań Klientów oraz aktualnych uwarunkowań rynkowych.
Podstawową działalnością ZETO S.A. w Poznaniu jest świadczenie szeroko pojętych usług informatycznych realizowanych przez specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie, zdolnych obsługiwać złożone przedsięwzięcia teleinformatyczne.