22. edycja Międzynarodowej Konferencji Business Information Systems – BIS 2019

Katedra Informatyki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Uniwersytet w Sewilli zapraszają do udziału w 22. edycji Międzynarodowej Konferencji Business Information Systems (BIS 2019).

Konferencja odbywać się będzie w dniach 26 – 28 czerwca 2019 r. na Uniwersytecie w Sewilli (Hiszpania).

Konferencja, w ciągu jej 22-letniej historii, stała się cenioną, międzynarodową konferencją wśród społeczności naukowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników, dokładamy wszelkich starań, żeby tematykę i program konferencji każdego roku dostosować nie tylko do środowiska naukowego, ale także do biznesu.

Tematem przewodnim konferencji będzie: “Data Science for Business Information Systems”.
Konferencja BIS skupia się na aktualnych trendach, w których informatyka ekonomiczna znajduje zastosowanie, dlatego też 22. edycja zostanie poświęcona Data Science zarówno w ujęciu naukowym, jak i praktycznym oraz jej wpływowi na funkcjonowanie organizacji.

Szczegóły znajdują się na stronie konferencji: BISconf.info