Summer School Service Science and Research Methods 2011

Szczecin, poniedziałek 19. września – piątek 23. września.

Tegoroczna edycja Summer School Service Science organizowana przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu,Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz University of Leipzig odbędzie się w Szczecinie

Wstępny plan

• Poniedziałek, 19.09.2011: „Research Methods in IS”, Prof. Dr. Ulrich Frank
  • Wtorek, 20.09.2011: „Introduction to Service Science”, Prof. Dr. Rainer Alt oraz Prof. Dr. Bogdan Franczyk
  • Środa, 21.09.2011: Udział w ISSS 2011 (International Symposium on Service Science, isss2011.uni-leipzig.de) (Ćwiczenia!)
  • Czwartek, 22.09.2011: „Service Engineering”, Prof. Dr. Klaus Peter Fähnrich
  • Piątek, 23.09.2011: „SOA and Service-oriented Software Systems”, Prof. Dr. Witold Abramowicz and Prof. Dr. Leszek Maciaszek

Szkoła letnia stanowić będzie część FedCSIS 2011 (FEDERATED CONFERENCE ON COMPUTER SCIENCE AND INFORMATION SYSTEMS, www.fedcsis.org) oraz ISSS 2011 (International Symposium on Service Science, isss2011.uni-leipzig.de).

Program integracyjny 😉

Poza udziałem w zajęciach, planowane są następujące aktywności:

• Wycieczka z przewodnikiem po historycznych zakątkach Szczecina
  • Wycieczka do schronów z okresu II WŚ
  • Wyprawa do parku na obrzeżach miasta oraz barbecue
  • Wyścigi na Go-cart’ach
  • Wyjścia do pubów/klubów
  • Weekendowa wycieczka nad Bałtyk wraz z opcjonalnym uczestnictwem w konferencji SMI

• Koszt udziału: 150 €.
  • Noclegi zostaną zorganizowane w akademiku uniwersyteckim
  • Po zaliczeniu szkoły letniej uczestnicy otrzymają oficjalny certifikat oraz 4 punkty ECTS.

Jeśli chcesz się stać częścią tego wydarzenia Eitel [dot] vonMaur [at] uni-duisburg-essen [dot] de (wyślij zgłoszenie do Dr. Eitel von Maur), zawierające:

• First name
  • Family name
  • Institution/University
  • Study Course
  • Billing Address (street, house number, postal code, city, country, etc.)

(w języku angielskim)

Jeśli masz jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt z Szymonem Łazarukiem (KIE)

Możesz również zajrzeć na stronę poprzedniej edycji szkoły

Do zobaczenia we wrześniu 😉