Szkolenie i certyfikacja z modelowania procesów biznesowych z wykorzystaniem programu BTC BONAPART®

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu zainteresowani tematyką analizy i modelowania procesów biznesowych, dzięki współpracy Katedry Informatyki Ekonomicznej z firmą BTC Business Technology Consulting sp. z o.o. w ramach Programu dla Uczelni Wyższych (http://bonapart.pl/programdlauczeleniwyzszych), mieli szansę uczestniczyć w szkoleniu oraz egzaminie certyfikacyjnym z narzędzia BTC BONAPART®. Warto podkreślić, że jest to pierwsza tego typu certyfikacja przeprowadzona z narzędzia BONAPART®, nie tylko w Polsce, ale i w Europie, a Uniwersytet Ekonomiczny jest pierwszym uniwersytetem w Polsce współpracującym z firmą BTC w ramach Programu dla Uczelni Wyższych.
BTC BONAPART® jest narzędziem do projektowania, symulacji i analizy procesów biznesowych i może być wykorzystywane zarówno przez ekspertów, jak i innych osób zaangażowanych w obszarze podejmowania decyzji i planowania strategicznego.

Egzamin certyfikacyjny, złożony z części praktycznej i teoretycznej przeprowadzony został dnia 2.07.2013 i obejmował modelowanie, dokonywanie analiz oraz symulacji z wykorzystaniem narzędzia BTC BONAPART®. Egzamin poprzedzony został dodatkowym szkoleniem z tego narzędzia przeprowadzonym przez eksperta z BTC. W szkoleniu i egzaminie wzięło udział 17 studentów UEP.