Szkolenie SAP ERP 6.0

W dniach 06.06 – 10.06.2011 na Uniwersytecie Ekonomiczny w Poznaniu, w Katedrze Informatyki Ekonomicznej, odbyło się szkolenie dla pracowników naukowych z systemu zintegrowanego SAP ERP 6.0.

Szkolenie zostało poprowadzone przez Centrum szkoleniowe firmy SAP w Monachium, a uczestnicy pochodzili z trzech uniwersytetów: Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

W czasie pięciodniowego szkolenia, uczestnicy poznali zasady SAP University Alliance, zasady korzystania z oferowanego oprogramowania, jak i dostępnych materiałów dydaktycznych. System SAP ERP będzie wykorzystywany podczas zajęć dydaktycznych już w semestrze zimowym 2011/2012.