Noc Naukowców 2014

W dniu 26 września 2014r. odbyła się Noc Naukowców. Po raz pierwszy w to wydarzenie włączył się Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Nie mogło tam zabraknąć także Katedry Informatyki Ekonomicznej w składzie: Agata Filipowska, Milena Stróżyna, Dominik Filipiak, Tymoteusz Hossa, Michał Karmelita, Jacek Małyszko oraz Bartosz Perkowski, którzy poprowadzili zajęcia z programowania oraz modeli biznesowych:

1. „Programowanie od najmłodszych lat? To możliwe!”, czyli zajęcia praktyczne dla najmłodszych, pokazujące jak szybko nauczyć się podstaw programowania z wykorzystaniem języka Scratch.
  2. „Jak zarobić w Internecie? Modele biznesowe” – prezentacja i ćwiczenia praktyczne umożliwiające zapoznanie się z procesem tworzenia internetowego przedsiębiorstwa, pokazujące jak skutecznie wdrażać swoje pomysły w życie.
    Link do prezentacji: Modele Biznesowe

Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia!