Stypendium naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego III stopnia w kategorii „Student” dla mgr Karola Fabisza

Mgr Karol Fabisz otrzymał jednorazowe stypendium naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego III stopnia w kategorii „Student”.

Stypendium to przyznawane jest corocznie i ma charakter wyróżnienia osoby, która osiągnęła sukces związany z nauką i edukacją.

Karol Fabisz jest doktorantem w Katedra Informatyki Ekonomicznej UEP studiuje na I roku studiów doktoranckich na WIGE (absolwent studiów magisterskich na WIGE 2012/2013).

Osiągnięcia stypendysty:
Współautor 3 artykułów (jeden opublikowany oraz dwa w recenzji). Praca magisterska oceniona na ocenę celującą. Wziął udział w dwóch projektach realizowanych przez Katedrę Informatyki Ekonomicznej (krajowym i międzynarodowym). Reprezentował UEP wraz z zespołem w konkursach: Google Online Marketing Challenge 2012 (półfinalista) oraz Uniwersytet Ernst & Young 2011 (finalista). Finalista (indywidualnie) konkursu krajowego Studenckie Gwiazdy Sprzedaży 2013. Wziął udział w „Sumer School Service Science” (org. Katedra Informatyki Ekonomicznej) oraz praktykach studenckich.