Nagroda w konkursie Victorie UEP 2018

11 kwietnia w Teatrze Polskim w Poznaniu odbyło się nietypowe wydarzenie związane z naszym Uniwersytem – gala Victorii UEP 2018. To podczas tego wydarzenia studenci całej uczelni wybierali swoich faworytów w wielu kategoriach – które nazwami nawiązywały do świetnych przykładów światowej i polskiej kinematografii.

Wielu pracowników naszego Uniwersytetu było nominowanych w różnych kategoriach, wszyscy oni jednak mieli wspólną cechę, cytując organizatorów: „inspirowali Was, rozpalali Waszą chęć do nauki, sprawiali, że Wasz dzień stawał się przyjemniejszy.”

Konkurencja była mocna (i doskonała), jednak studenci głosami wybrali zwycięzców. Znalazł się w tym zacnym gronie kandydat nominowany z naszej katedry. W kategorii „Wejście Smoka” Victorię UEP otrzymał nasz doktorant – mgr Piotr Kałużny.

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!

Bardzo dziękujemy także wszystkim studentom którzy głosowali na zwycięzcę i innych kandydatów z naszej Katedry oraz Wydziału.