Piotr Kałużny – doktorant roku UEP

Podczas XXI Gali Victorii UEP 2021 zostały ogłoszone wyniki konkursu na najlepszych pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W tegorocznej edycji nagrodę otrzymał również doktorant naszej katedry – mgr Piotr Kałużny. Promotorem pracy doktorskiej jest prof. Witold Abramowicz, a promotorem pomocniczym dr hab. Agata Filipowska, prof. UEP.

Wielu pracowników naszego Uniwersytetu było nominowanych w różnych kategoriach, wszyscy oni jednak mieli wspólną cechę, cytując organizatorów – byli ulubionymi wykładowcami i pracownikami, którym studenci chcą podziękować za ich ciężką pracę.

Konkurencja była mocna (i doskonała), a studenci głosami wybrali zwycięzców. Znalazł się w tym zacnym gronie kandydat nominowany z naszej Katedry. W kategorii „Złoty Miś” czyli Doktorant Roku, Victorię UEP otrzymał mgr Piotr Kałużny, który był nominowany również w kategorii „Złote Serce”. Jest to dla naszego doktoranta trzecia nominacja i druga statuetka w tej kategorii. Cieszymy się, że studenci doceniają pracę dydaktyczną naszego pracownika!

Studenci docenili nominacją również dr hab. Agatę Filipowską, wskazując ją wśród nominowanych do kategorii “ZŁOTA MYŚL”, czyli Mentor Instytutu Informatyki i Ekonomii Ilościowej.

Gratulujemy zwycięstwa i nominacji oraz życzymy dalszych sukcesów!

XXI gala Victorii UEP 2021 odbyła się zdalnie w dniu 21 kwietnia 2021. Jest to wielki powrót wydarzenia, które w 2020 miało roczną przerwę, ze względu na obecną sytuację. Podczas niego studenci całej uczelni wybierali swoich faworytów w wielu kategoriach – doceniając zarówno serca jak i umysły naszych wykładowców.

Z pełnym nagraniem tego wydarzenia można się zapoznać na fanpage’u Parlamentu Studenckiego UEP.

Bardzo dziękujemy wszystkim studentom którzy głosowali na zwycięzcę oraz innych kandydatów z naszej Katedry!