Szkolenie „Modelowanie i symulacja procesów z wykorzystaniem narzędzia BONAPART”

W dniach 26.06-27.06.2012 odbyło się szkolenie dla pracowników dydaktycznych Katedry Informatyki Ekonomicznej z „Modelowania i symulacji procesów z wykorzystaniem narzędzia BONAPART”. Szkolenie zostało poprowadzone przez firmę Business Technology Consulting Sp. z o.o., z którą Katedra współpracuje od wielu lat.

Firma BTC jest międzynarodową firmą konsultingową sektora IT, z biurami w Niemczech, Polsce, Szwajcarii, Turcji i Japonii; oferującą swoje usługi i produkty samodzielnie lub poprzez partnerów na terenie Europy i USA. BTC AG – lider grupy – jest jednym z największych na terenie Niemiec dostawców rozwiązań i usług z zakresu systemów IT.

Oprogramowanie BONAPART firmy BTC będzie wykorzystywane podczas zajęć prowadzonych przez pracowników KIE od kolejnego roku akademickiego.