Nagroda dla przedstawiciela SKN Data Science w Wielkim Finale Testu Wiedzy Ekonomicznej

W Wielkim Finale III edycji Testu Wiedzy Ekonomicznej student UEP oraz przedstawiciel zarządu SKN Data Science Szymon Kopyta zajął 3. miejsce. Test obejmował 5 obszarów tematycznych: ekonometrię, finanse i rachunkowość, międzynarodowe stosunki gospodarcze, marketing i zarządzanie, bankowość i cyberbezpieństwo. Finał III edycji Testu odbył się zdalnie w dniu 12 grudnia 2020 roku.

Test Wiedzy Ekonomicznej to projekt, który powstał w ramach Forum Uczelni Ekonomicznych, zrzeszających pięć największych uczelni ekonomicznych w Polsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Test ma na celu rozwój kompetencji z dziedziny ekonomii pod postacią ciekawej rywalizacji.

Na III edycję Testu Wiedzy Ekonomicznej zapisało się 814 osób, 25 z nich – najlepsi z najlepszych przeszli do Wielkiego Finału.

Transmisja Wielkiego Finalu III edycji Testu Wiedzy Ekonomicznej dostępna jest na stronie: https://www.facebook.com/testwiedzyekonomicznej/videos/187405993019936/