Konferencja „Jak zacząć karierę w IT podczas studiów?”

W dniu 22 maja (środa) w Poznaniu odbędzie się konferencja „Jak zacząć karierę w IT podczas studiów?”, która jest poświęcona tematyce efektywnego wykorzystania czasu studiów w celu stania się wartościowym kandydatem na rynku pracy, szczególnie w branży IT. Podczas wydarzenia, uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jakie kroki podjąć, aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie stażu lub pierwszej pracy, a także jak sprostać wyzwaniom, takim jak konkurencja, rozwój nowych technologii i zagrożenie ze strony sztucznej inteligencji.

Spotkanie umożliwi bezpośredni kontakt z firmami partnerskimi, które przybliżą wymagania pracodawców i podzielą się wskazówkami, jak rozpocząć karierę w IT już podczas studiów. Wydarzenie to będzie bezpłatne i skierowane przede wszystkim do studentów oraz osób zainteresowanych branżą technologiczną, chcących skutecznie przygotować się do wejścia na rynek pracy.

Lokalizacja konferencji: PSNC Future Labs, ul. Zwierzyniecka 20. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Kanał Studencki. Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji KOMPETENTNI.2024: kompetentni-studencki.pl.

Zachęcamy również do zapisów na wydarzenie na stronie: facebook.com/events/1094338534983839/