Małgorzata Hyż laureatką w Konkursie na zamawiane prace dyplomowe

Małgorzata Hyż tegoroczna absolwentka Wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej została laureatką w Konkursie na zamawiane prace dyplomowe realizowanym w ramach Projektu pn. „Studenckie Centrum Innowacji i Transferu Technologii” (SCITT), organizowanym przez Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.
Serdecznie gratulujemy!

Praca magisterska Pani Małgorzaty Hyż zatytułowana Wpływ portali społecznościowych na decyzje konsumenckie użytkowników, której promotorem był prof. dr hab. Witold Abramowicz z Katedry Informatyki Ekonomicznej znalazła się w gronie pięciu ex aequo ocenionych prac wyłonionych przez Kapitułę Konkursu, spośród ponad 40 które wpłynęły na konkurs.
Uczestnikami Konkursu byli absolwenci wielkopolskich uczelni wyższych. Celem Konkursu było wyłonienie najlepszych prac dyplomowych: licencjackich, inżynierskich, magisterskich napisanych na zamówienie przedsiębiorców z Wielkopolski, które zostały obronione od 01 października 2011 roku do 30 czerwca 2013 roku. Prace dyplomowe mają przyczynić się do podniesienia poziomu innowacyjności oraz rozwoju potencjału wielkopolskich firm.

Więcej informacji:
http://iw.org.pl/pl/aktualnoci/2295-wyniki-konkursu-na-zamawiane-prace-d…
http://iw.org.pl/pl/wspolpraca-nauki-z-gospodarka/studenckie-centrum-inn…