Poznańskie Dni Przedsiębiorczości

Mamy zaszczyt zaprosić do udziału w drugiej edycji Poznańskich Dni Przedsiębiorczości, które odbędą się w dniach 17-18 kwietnia 2012 r. w Pawilonie nr 15 Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Poznańskie Dni Przedsiębiorczości (PDP) są wspólną inicjatywą Miasta Poznania i Powiatu Poznańskiego oraz środowisk gospodarczych i naukowych Poznania reprezentowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, Wielkopolską Izbę Przemysłowo-Handlową oraz Fundację Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Celem PDP jest kreowanie pozytywnego wizerunku aglomeracji poznańskiej jako przyjaznej różnorodnym formom aktywności ekonomicznej. PDP są adresowane w szczególności do przedsiębiorców z różnych branż i o różnym doświadczeniu biznesowym, jak również do osób planujących założenie firmy (w tym do studentów i uczniów szkół średnich) oraz do naukowców i innowatorów zainteresowanych praktyczną współpracą z gospodarką. Warto podkreślić, że ubiegłoroczna, inauguracyjna edycja PDP cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięło w niej udział łącznie około 4000 uczestników.

W ramach II edycji Poznańskich Dni Przedsiębiorczości odbędą się:

• II Targi Przedsiębiorczości
  • VIII Poznańskie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej
  • V Forum Gospodarcze Aglomeracji Poznańskiej (Uwaga! Konieczna rejestracja poprzez stronę www.forumgospodarcze.com)
  • Gala Finałowa IX edycji Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości

Szczegółowy program wszystkich imprez PDP znajduje się na stronie internetowej: www.poznan.pl/pdp

Serdecznie zapraszamy!

Prezydent Miasta Poznania