Sukcesy absolwentów WIGE

Absolwenci kierunku Informatyka i ekonometria Wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu: Michał Krawczyk, Michał Michalski, Krzysztof Łuka i Wojciech Łukowski są autorami książek wydanych przez wydawnictwo SAP PRESS. (SAP SOA Integration – Enterprise Service Monitoring, Autor: Michał Krawczyk, 2014; The Essentials on SAP NetWeaver Process Integration – A SAP Mentor 2010 Series, Autor: Michał Krawczyk, 2014; Mastering IDoc Business Scenarios with SAP NetWeaver PI 2nd Edition, Autor: Michał Krawczyk, Michał Kowalczewski, 2008)

Dwie najnowsze książki wydane w tym roku to:

Panowie byli seminarzystami dr. hab. Grzegorza Bartoszewicza, prof. nadzw. UEP.
Dzisiaj ich kariery zawodowe związane są z wdrażaniem systemów SAP.

Michał Michalski – konsultant w dziale integracji firmy int4. Posiada ponad 8-letnie doświadczenie w łączeniu systemów SAP z innymi systemami zewnętrznymi za pomocą takich narzędzi jak SAP PI/PO, SAP HCI, SAP AIF. Doświadczony programista ABAP. Posiada wiedzę procesową w zakresie SD, MM, FI, PS, HCM oraz innych modułów SAP. Posiada 2 certyfikaty SAP. Od wielu lat pracuje głownie dla klientów na terenie Szwajcarii.

Krzysztof Łuka – konsultant w dziale integracji firmy int4 z ponad 9 letnim doświadczeniem. Jest doświadczonym programistą ABAP, konsultantem modułowym SD oraz specjalistą z zakresu technologii integracji SAP (SAP PI/PO, SAP AIF). Posiada 4 certyfikaty SAP.

Michał Krawczyk – konsultant w dziale integracji firmy int4 z ponad 10 letnim doświadczeniem. Ośmiokrotnie został nagrodzony tytułem jednego z 3 najbardziej aktywnych na świecie osób zajmujących się technologiami integracyjnymi SAP (SAP PI/PO) na portalu scn.sap.com. Od roku 2007 do teraz, obecnie jako jedyna osoba w Polsce, posiada tytuł SAP Mentora nadawany przez portal scn.sap.com. Posiada 4 certyfikaty SAP oraz jest współautorem 4 książek o tematyce integracyjnej SAP oraz ponad 140 artykułów na portalu scn.sap.com.

Wojciech Łukowski – konsultant w dziale dewelopmentu firmy int4 specjalizujący się w tematyce optymalizacji programów ABAP oraz projektowaniem rozwiązań za pomocą baz danych „In-Memory” (HANA). Posiada 4 certyfikaty SAP oraz 14 „Records of Achievement” przyznawanych przez openSAP, Technische Universität München i Hasso Plattner Institute w zakresie technologii SAPowych. Brał udział w projektach implementacji SAP w Europie, Azji, Afryce oraz Ameryce Północnej i Południowej.