Intelektualne Afterparty z prof. Markiem Kowalkiewiczem

W dniu 11 października 2024 roku, po wykładzie inauguracyjnym pt. „Generatywna Ciekawość”, odbyło się Intelektualne Afterparty z prof. Markiem Kowalkiewiczem – jednym z czołowych ekspertów w dziedzinie gospodarki cyfrowej. Prof. Marek Kowalkiewicz pełni funkcję kierownika Katedry Ekonomii Cyfrowej w Szkole Biznesu w Queensland University of Technology (Australia) oraz jest założycielem i dyrektorem QUT Centre for the Digital Economy. Jest to postać, która łączy naukę z praktyką gospodarczą na najwyższym poziomie.

Warto przypomnieć, że prof. Marek Kowalkiewicz ukończył studia magisterskie w 2002 roku oraz obronił z wyróżnieniem pracę doktorską w 2006 roku na naszej Uczelni, gdzie również pracował w Katedrze Informatyki Ekonomicznej.

Na zdjęciu:

• na pierwszym planie wiadomość ze zdjęciem z 2004 roku pracowników naszej Katedry zrobionym przy okazji realizacji projektu ASG, w tym mgr Marek Kowalkiewicz (pierwszy od lewej u góry) oraz jego promotor prof. Witold Abramowicz (czwarty od lewej u góry);
  • w tle – 20 lat później – prof. Marek Kowalkiewicz oraz prof. Witold Abramowicz podczas Intelektualnego Afterparty.