Panel dyskusyjny: Jak wygląda praca w analityce i data science w praktyce?

W najbliższy wtorek (28 marca) o godz. 18:30 odbędzie się panel dyskusyjny, który poprowadzą eksperci z działów związanych z analizą danych i data science w Żabce. Podczas spotkania poruszone zostaną takie tematy, jak wymagania rekrutacyjne, poszukiwane umiejętności i znajomości technologii, opis departamentu i poszczególnych zespołów, etapy tworzenia projektów oraz dobre i złe praktyki w projektach. Będziemy mieć okazję posłuchać doświadczonych analityków z Żabki, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wskazówkami na temat pracy w branży.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do poszerzenia swoją wiedzy o analityce i data science oraz dowiedzeniu się, jakie umiejętności i kompetencje są niezbędne w tej branży. Pod koniec spotkania planowana jest także sesja Q&A, podczas którego będzie okazja na zadanie pytań i porozmawianie z naszymi gośćmi na m.in. temat konkretnych projektów, w których brali udział.

Panel dyskusyjny jest organizowany przez SKN Data Science. Zachęcamy do zapisów na wydarzenie na stronie: facebook.com/events/1204481740201145

Prelegenci


Ihor Muzyka
Data Insights & Analytics Manager

Odpowiedzialny za budowanie wartości poprzez wspieranie podejmowania trafniejszych decyzji w oparciu o dane. Rozpoczął karierę w BIG4 jako konsultant w dziale Finansowego Due Diligence, gdzie miał okazję poznać kontekst biznesowy wielu branż. Następnie, opiekował się finansami działu Digital w Żabce, co pozwoliło zdobyć wgląd w innowacyjne rozwiązania w zakresie w Modern Convenience. Obecnie kieruje zwinnym zespołem analityków biznesowych, którzy tworzą wartość poprzez dane i pomagają budować społeczność analityczną w Żabce. Absolwent Finansów Inwestycji i Rachunkowości na Uniwersytecie Warszawskim oraz posiadacz Advanced Diploma in Accounting and Business z ACCA Organization.


Aleksandra Lewandowska
Business Intelligence Developer

Rozpoczęła swoją karierę w Żabce w zespole zarządzania zapasami, gdzie zdobyła doświadczenie w pracy z danymi i analizie, a teraz rozwija swoje umiejętności w dziedzinie Business Intelligence. Pracując w Zespole BI Development, jest odpowiedzialna za kompleksowe budowanie kluczowych i strategicznych raportów zarządczych, eksplorację i wdrażanie innowacji analitycznych oraz wdrożenia zintegrowanych aplikacji, korzystając z rozwiązań low-code.Jest studentką na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Informatyka i Ekonometria.


Oliwia Pietrzak
Data Scientist

Odpowiedzialna za usprawnianie procesów decyzyjnych naszych klientów implementując modele uczenia maszynowego. Ma 5 letnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów opartych o danych. W Żabce pracuje od dwóch lat, wcześniej zdobywała doświadczenie m.in. w GSK i Santanderze. Absolwentka kierunku Informatyka i ekonometria na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.


Mateusz Kozak
Data Insight Analyst

W Żabce zajmuje się pomaganiem klientom biznesowym w podejmowaniu trafniejszych decyzji poprzez dostarczenie rekomendacji w oparciu o dane. Jest odpowiedzialny za budowanie relacji z partnerami biznesowymi oraz za eksploracje danych w celu znajdowania insightów i korzystnych zależności dla biznesu. Czerpie wiedzę oraz umiejętności z doświadczenia pracy w m.in. Allegro i Santanderze. Absolwent Finansów i Rachunkowości Biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.