Eksperci Grupy Żabka o pracy w data science

We wtorek, 28 marca, odbył się panel dyskusyjny, którego celem było przybliżenie praktycznych aspektów analizy danych i data science. Spotkanie było prowadzone przez ekspertów Grupy Żabka, którzy zaprezentowali szereg zagadnień, takich jak wymagania rekrutacyjne, poszukiwane umiejętności i znajomości technologii, opis departamentu oraz poszczególnych zespołów, etapy tworzenia projektów oraz dobre i złe praktyki w projektach.

Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję posłuchać doświadczonych analityków z Żabki, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami i wskazówkami na temat pracy w branży. W trakcie sesji omówiono także konkretne projekty, w których brali udział eksperci.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, sala była wypełniona prawie do ostatniego miejsca. Uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań oraz dyskusji z gośćmi, którzy byli bardzo otwarci na rozmowę i chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami.

Wydarzenie było doskonałą okazją do zdobycia wiedzy z dziedziny analizy danych i data science oraz poznania doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie. Prelegentami spotkania byli:

  • Ihor Muzyka (Data Insights & Analytics Manager)
  • Aleksandra Lewandowska (Business Intelligence Developer)
  • Oliwia Pietrzak (Data Scientist)
  • Mateusz Kozak (Data Insight Analyst)

Panel dyskusyjny został zorganizowany przez SKN Data Science, a moderatorem spotkania był dr Włodzimierz Lewoniewski.