Sesja Q&A z zespołem Żabki: analityka i data science w praktyce

W najbliższy poniedziałek (13 listopada) o godz. 17:00 w sali 2.1 CEUE odbędzie się panel dyskusyjny, który poprowadzą eksperci z działów związanych z analizą danych i data science w Grupie Żabka. Podczas tego wydarzenia można będzie się dowiedzieć o tym, jakie kompetencje i technologie są kluczowe dla aspirujących analityków danych, poznać strukturę i działanie zespołów z różnych departamentów, jak przebiega proces tworzenia wartościowych projektów.

Eksperci z Żabki przedstawią rzeczywisty obraz pracy w data science, dzieląc się swoimi bogatymi doświadczeniami oraz praktycznymi wskazówkami, które mogą pomóc zrozumieć, dlaczego umiejętności analityczne są tak cenne dzisiaj na rynku pracy. Podczas tego spotkania zostaną omówione zarówno sukcesy, jak i pułapki, które mogą wystąpić w projektach, dając kompleksowy obraz rzeczywistych wyzwań i satysfakcji płynących z tej pracy. Podczas sesji Q&A będzie możliwość zadawania pytań bezpośrednio ekspertom i zgłębić tematykę konkretnych przypadków, nad którymi oni pracowali lub pracują obecnie.

Sesja Q&A z ekspertami od analizy danych – to nie tylko możliwość zdobycia cennej wiedzy, ale także szansa na zainspirowanie się do rozwijania umiejętności, które są dziś na wagę złota w świecie danych. To wydarzenie może pomóc w zrozumieniu, jak data science napędza innowacje i pomaga rozwiązywać kompleksowe problemy w różnych dziedzinach – od biznesu po technologię.

Panel dyskusyjny jest organizowany przez SKN Data Science. Zachęcamy do zapisów na wydarzenie na stronie: facebook.com/events/751481350144388/

Prelegenci


Bartosz Kurkowski
Data Scientist

Specjalizuje się w obszarze logistyki. Tworzy zaawansowane modele dla potrzeb optymalizacji transportu, procesów magazynowych i zarządzania zapasami. Absolwent kierunku Informatyka i Ekonometria na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.


Ihor Muzyka
Head of Analytics

Odpowiedzialny za budowanie wartości poprzez wspieranie podejmowania trafniejszych decyzji w oparciu o dane. Rozpoczął karierę w BIG4 jako konsultant w dziale Finansowego Due Diligence, gdzie miał okazję poznać kontekst biznesowy wielu branż. Następnie, opiekował się finansami działu Digital w Żabce, co pozwoliło zdobyć wgląd w innowacyjne rozwiązania w zakresie w Modern Convenience. Obecnie kieruje zwinnym zespołem analityków biznesowych, którzy tworzą wartość poprzez dane i pomagają budować społeczność analityczną w Żabce. Absolwent Finansów Inwestycji i Rachunkowości na Uniwersytecie Warszawskim oraz posiadacz Advanced Diploma in Accounting and Business z ACCA Organization.


Bartłomiej Przybylski
Data Insight Analytics Manager

Doświadczenie zdobywał nie tylko w biznesie, ale również w środowisku akademickim (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Warszawski), dzięki czemu z powodzeniem łączy sprawność biznesową z naukowym spojrzeniem. W ostatnim czasie szczególnie interesuje się problematyką analityki związanej z realizacją celów zrównoważonego rozwoju (ESG).


Karolina Wąs
Business Intelligence Developer

Swoją przygodę w Żabce rozpoczęła 1,5 roku temu, dołączając do zespołu Rewards, który zajmuje się analityką danych personalnych. Obecnie pracuje w zespole BI Development, gdzie rozwija swoje umiejętności w dziedzinie Business Intelligence. Od niedawna zajmuje się wsparciem obszaru ESG. Jednocześnie jest studentką IV roku na kierunku Informatyka i Ekonometria na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.