Przyznanie stopnia doktora nauk ekonomicznych Włodzimierzowi Lewoniewskiemu

Decyzją Rady Wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z dnia 8 marca 2019 roku został nadany stopień doktora w dziedzinie nauk ekonomicznych Włodzimierzowi Lewoniewskiemu. Jednocześnie Rada Wydziału, popierając wniosek Komisji Doktorskiej uznała rozprawę doktorską za wyróżniająca.

Publiczna obrona pracy doktorskiej pt. „Metoda porównywania i wzbogacania informacji w wielojęzycznych serwisach wiki na podstawie analizy ich jakości” odbyła się w dniu 1 marca 2019 roku. Promotor pracy: prof. dr hab. Witold Abramowicz; promotor pomocniczy: dr Krzysztof Węcel; recenzenci: dr hab. Andrzej Bytniewski, prof. UE we Wrocławiu oraz dr hab. Michał Goliński, prof. SGH w Warszawie.